Produkty

Półsyfon rurowy do umywalki chrom

Kliknij aby powiększyć

Półsyfon rurowy do umywalki chrom

Marka: Jano

Marka: Jano

Kod: 505179

|
 • łatwy montaż
 • możliwość regulacji wysokości i odległości
 • łatwe czyszczenie
Wykonany z wysokiej jakości metalu syfon charakteryzuje się solidnością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Prezentowany produkt przeznaczony jest do umywalek z częściowo zamontowanym syfonem. Metaliczny połysk produktu na długo pozostanie atrakcyjny wizualnie, ponieważ półsyfon bardzo łatwo można utrzymać w czystości.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

360 x 360 x 350 mm

Średnica odpływu

30 mm

Długość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

24 cm

Waga brutto

0.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie

do umywalki

Stosunek przepływu

35 l/min

Temperatura wody

do 90°C

Parametry indywidualne

Marka

Jano

Informacje dodatkowe

łatwy w montażu

Gwarancja

3 lata

Nr referencyjny

S2001

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal

Kolor

chrom

Półsyfon nadaje się do użycia w umywalkach łazienkowych, które mają już wmontowaną część niezbędnego syfonu. Metal, z którego wykonano produkt jest gwarancją trwałości półsyfonu. Nie ulegnie zniszczeniu, wykrzywieniu – jest odporny na uszkodzenia, a nawet zarysowania. Częste zmiany temperatury wody także nie naruszą jego struktury. Elegancki chromowy kolor prezentowanego półsyfonu sprawdzi się w połączeniu z każdą umywalką. Oferowany tutaj produkt charakteryzuje się łatwością montażu – z powodzeniem przeprowadzisz go samodzielnie. Uniwersalna barwna i forma produktu tak samo dobrze komponuje się z nowoczesnymi, jak i klasycznymi urządzeniami sanitarnymi. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje syfonów, przeznaczonych do użytku w wannach, zlewozmywakach, brodzikach.
Ocena
1 komentarz
29.01.2019
Syfon pięknie się komponuje pod umywalką jeśli jest na wierzchu.Łatwy w utrzymaniu w czystości i do czyszczenia ewentualnie gdy się zapcha, choć to rzadko się zdarza.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak działa syfon? Rodzaje syfonu i ich budowa

 • Instalacja

  Jak dbać o drożność rur odpływowych w kuchni?

 • Instalacja

  Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z wpustów kanalizacyjnych

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Półsyfon rurowy do umywalki chrom