icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Półwałek bezsęczny 5 x 9 x 2400 mm sosna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półwałek bezsęczny 5 x 9 x 2400 mm sosna
8,98
/ szt.
3,74
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany rodzaj bezsęcznego półwałka przyda się podczas samodzielnego wykańczania drewnianej podłogi. Za jego pomocą w niezwykle efektowny sposób połączysz ścianę z posadzką, co nie tylko pięknie ozdobi przestrzeń, ale także ochroni szczeliny przed wnikaniem kurzu i brudu. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne elementy, które posłużą Ci do estetycznego i praktycznego wykończenia pomieszczenia.

  Cechy i zalety

  Za pomocą proponowanego półwałka bezsęcznego nie tylko pięknie wykończysz swoją podłogę, ale także skutecznie zabezpieczysz dolną powierzchnię ściany przed przypadkowym zabrudzeniem. Dodatkowo produkt stanowi skuteczne zabezpieczenie przed wnikaniem kurzu w szczeliny, co pozwoli Ci dłużej utrzymać posadzkę w należytej czystości i higienie. Sosnowe drewno wykorzystane w procesie produkcji oferowanego elementu wykończeniowego sprawia, że półwałek charakteryzuje się niewielką twardością oraz masą, co przekłada się na jego łatwą obróbkę. Piękny, neutralny kolor produktu sprawia, że doskonale współgra z pozostałymi elementami wystroju wnętrza, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w większości gospodarstw domowych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędziPółwałek
   MateriałSosna
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602871569