Zobacz więcej Pompy cyrkulacyjne i obiegowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa cyrkulacyjna wody pitnej 25/60/180 C

Pompa cyrkulacyjna wody pitnej 25/60/180 C

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pompa cyrkulacyjna z powodzeniem dopełni Twoją instalację centralnego ogrzewania. Wyprodukowany z żeliwa element wykazuje trwałość, jak również odporność na urazy mechaniczne – zapewnia Ci to bezawaryjną pracę przez długi czas. Produkt cechuje się niskim poborem prądu, dzięki czemu nie spowoduje wysokich kosztów eksploatacyjnych.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie pompy cyrkulacyjnej stanowi świetny sposób na dopełnienie Twojej instalacji centralnego ogrzewania. Produkt możesz zastosować także w tym pomieszczeniu, z którego często korzystasz, bez obawy o to, że będzie on zakłócać Twój spokój – cechuje się on wyjątkowo cichą pracą. Do prawidłowego działania element nie potrzebuje zbyt dużo prądu elektrycznego. Dzięki temu nie będzie on generować wysokich kosztów eksploatacyjnych. Do wyprodukowania pompy zastosowano trwałe żeliwo, które wykazuje przede wszystkim wysoką wytrzymałość mechaniczną. Materiał ten jest także odporny na zmiany temperatur – nie musisz więc martwić się o to, że straci on na funkcjonalności w sytuacji, gdy transportowana woda nagle zmieni się z gorącej w zimną.

    • Trzy prędkości obrotowe
    • Wysokiej jakości silnik dwubiegunowy
    • Wytrzymały korpus z żeliwa
    • Temperatura cieczy: od + 2 C do + 110 C

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5901095624490