Zobacz więcej Pompy cyrkulacyjne i obiegowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa cyrkulacyjna wody pitnej Water Force CP15-1.5

Pompa cyrkulacyjna wody pitnej Water Force CP15-1.5

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pompa do cyrkulacji wody pitnej CWU CP 15-1.5 to sprzęt mający za zadanie sprawnie dostarczyć ciepłą wodę do kranów w Twoim domu. Pompę możesz zamontować zarówno w swoim domu, ale także użytkować ją wspólnie z sąsiadami. Produkt wykonano z wytrzymałych materiałów: mosiądzu oraz tworzyw sztucznych, cechujących się odpornością na negatywne działanie wysokich temperatur. Dzięki temu produkt może bezawaryjnie posłużyć Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Pompa do cyrkulacji wody pitnej CWU CP15-1.5 jest urządzeniem nadającym się idealnie do przeprowadzania cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Produkt może być zamontowany w niewielkim domku jednorodzinnym, ale równie dobrze się sprawdzi w domu wielorodzinnym. Dzięki pompie cyrkulacyjnej – ciepła woda, wykorzystywana do zmywania naczyń lub zażywania relaksującej kąpieli, dopłynie do Twojego kranu w zaledwie kilka sekund. Przełoży się to na mniejsze rachunki do zapłacenia. Pompa wykonana jest z wytrzymałych materiałów: korpus zrobiony jest z mosiądzu, silnik elektryczny zabezpieczony jest obudową z tworzywa sztucznego, dzięki temu pompa odporna jest na bardzo wysokie temperatury, które nie wpłyną negatywnie na jej niezawodne działanie.

    • Solidny korpus wykonany z mosiądzu
    • Wysoka wydajność
    • Niskie zużycie energii
    • Temperatura cieczy: 2 - 95 °C

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    Napięcie zasilania230V
    Kod produktu5901095649141