Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa tłokowa do oleju Yato 16-18 l/min

Pompa tłokowa do oleju Yato 16-18 l/min

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak wypompować olej ze zbiornika? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą proponowanej pompy tłokowej. Akcesorium stworzone z aluminium jest odporne na zniekształcenia, co jest istotne w przypadku przyrządów użytkowanych w garażu. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne narzędzia stosowanie podczas serwisowania pojazdów.

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że nie będziesz w stanie prawidłowo wypompować oleju z beczki do kanistrów? Koniecznie zaopatrz się w proponowaną pompę pozwalającą na łatwe wypompowanie preparatu ze zbiornika. Przyrząd wyprodukowany z aluminium przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji – idealnie sprawdzi się zarówno w przydomowym garażu, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Funkcjonalna dźwignia pozwala na bezproblemowe dozowanie preparatu. Podłużne akcesorium nadaje się do zastosowania nawet podczas pracy w trudno dostępnym miejscu. Jeśli zależy Ci na prawidłowym wypompowaniu oleju ze zbiornika, koniecznie zaopatrz się w praktyczną pompę. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem!

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906083907128