Zobacz więcej Akcesoria do wiercenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiercenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompka do wiertarki Condor

Pompka do wiertarki Condor

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrób wykorzystasz podczas prac warsztatowych oraz podczas majsterkowania – za jego pomocą wypompujesz płyn z wybranego przez siebie zbiornika. Element jest niezwykle prosty w mocowaniu – szybko podłączysz go do swojej wiertarki, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz ją do pracy. Odpowiednie tworzywo, które wybrano do wykonania pompki, zapewnia jej długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz elementu, który umożliwi Ci wygodne usuwanie wody lub innych substancji z rozmaitych zbiorników? W tym celu możesz wykorzystać zaprezentowany w tym miejscu produkt – za jego pomocą sprawnie wypompujesz ciesz z określonego miejsca. Wyrób charakteryzuje się bardzo prostym mocowaniem – szybko, we własnym zakresie podłączysz go do swojej wiertarki, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz urządzenie do pracy. Narzędzie jest także łatwe w użytkowaniu – do jego stosowania nie potrzebujesz szczególnej siły ani umiejętności, co sprawia, że bez problemu uzyskasz oczekiwany rezultat. Materiał, z którego został wyprodukowany wyrób, dobrano tak, by zapewnić mu odpowiednie właściwości wytrzymałościowe – element nie zniszczy się podczas intensywnego użytkowania.

    • Wydajność 900 l/h
    • Wyposażona w szybkozłączki
    • Do wypompowania cieczy z miejsc trudno dostępnych

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaCondor
    Kod produktu5902143130307