Produkty

Pompka samochodowa nożna Omega

Kliknij aby powiększyć

Pompka samochodowa nożna Omega

Kod: 50379

|
Pompka samochodowa Omega to produkt, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego bagażnika lub przydomowego warsztatu. Umożliwia on bowiem szybkie i sprawne uzupełnienie powietrza w kole nie tylko samochodowym, ale również rowerowym. Produkt jest wyposażony w manometr oraz komplet końcówek, dlatego będziesz mógł kontrolować proces uzupełniania powietrza, a także dopasować go do danego koła.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

37 cm

Szerokość opakowania

12 cm

Waga brutto

1.25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pompowanie kół w samochodzie, rowerze

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

pompka 1-tłokowa z manometrem i kompletem końcówek, maksymalne ciśnienie 7 bar

Nr referencyjny

15743
Pompka samochodowa Omega to praktyczny produkt, który umożliwi Ci samodzielne uzupełnienie powietrza w kole samochodowym. Dzięki temu zapewnisz sobie możliwość dalszej bezpiecznej jazdy, bez konieczności udawania się na stację benzynową lub do wulkanizatora. Produkt jest wyposażony w manometr, który pozwoli Ci kontrolować ciśnienie powietrza w kole, a co za tym idzie wykonać to zadanie precyzyjnie. Dodatkowo pompka jest wyposażona w komplet wymiennych końcówek, więc zastosujesz ją niezależnie od tego, jaki rodzaj kół jest zamontowany w Twoim pojeździe. Co więcej, możesz ją użyć również do uzupełnienia powietrza w kołach rowerowych. Kolejnym atutem pompki są jej kompaktowe rozmiary, dlatego możesz ją z łatwością zmieścić w bagażniku samochodowym, aby zawsze była pod ręką.
Ocena
2 komentarze
01.12.2019
Pompka złamała się przy 3 użyciu, 3tyg po zakupie. Jest już bezużyteczna. Nie polecam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię na temat tego produktu. Przykro nam w związku z tą sytuacją. Uprzejmie informujemy, że ma Pan(i) możliwość złożenia reklamacji, jeśli produkt był wadliwy.

02.09.2017
Pompka jest wydajna i ma bardzo solidną konstrukcję. Nie "tańczy" przy pompowaniu. Zastosowane boczne blokady (w położeniu zamkniętym) oraz obejmy na węża pozwalają na łatwe spakowanie produktu po użyciu. Praktyczna końcówka ułatwia zapięcie węża na wentylu.
Drobna wada: Końcówka jest zamocowana na węży plastikową nakrętką, gdzie połączenie to powyżej 2,5 bar zaczyna przepuszczać powietrze.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Kompresor – co to jest?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać dobry miernik ciśnienia w oponach?

 • Narzędzia i artykuły

  Pompki samochodowe do garażu i w trasę – co warto wiedzieć przy ich wyborze?

Ocena i komentarz dla:

Pompka samochodowa nożna Omega