Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz bukowa Kornik 50 x 60 x 2700 mm

Poręcz bukowa Kornik 50 x 60 x 2700 mm

188
/ szt.
69,63
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrób zamontujesz przy swoich schodach – produkt zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Element charakteryzuje się prostą instalacją – zamocujesz go w określonym przez siebie miejscu we własnym zakresie. Poręcz została wykonana z materiału, który zapewnia jej nie tylko odpowiednie właściwości wytrzymałościowe, ale także atrakcyjny wygląd.

   Cechy i zalety

    Dostępny tutaj produkt jest niezbędnym uzupełnieniem każdych schodów. Poręcz zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas poruszania się pomiędzy piętrami domu lub innego budynku. Wyrób jest prosty w montażu – własnoręcznie zainstalujesz go w odpowiednim miejscu, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz stabilną konstrukcję. Wytrzymałe tworzywo, z którego wykonano element, gwarantuje produktowi odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne – poręcz nie złamie się, nie zniekształci oraz nie odbarwi, dzięki czemu na długo zachowa swój nienaganny stan. Wyrób cechuje się nie tylko dużą trwałością, ale także niezwykle atrakcyjnym wyglądem – będzie stanowił interesujące wykończenie swojego wnętrza. Neutralny odcień elementu będzie pasował do wszystkich elementów otoczenia.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Kod produktu5905156080324