LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz dębowa Kornik 50 x 60 x 1500 mm

Poręcz dębowa Kornik 50 x 60 x 1500 mm

128
/ szt.
85,33
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poręcz znajdzie zastosowanie podczas budowania klatek schodowych w mieszkaniach. Wykonana została z drewna dębowego, co gwarantuje jej estetyczny wygląd oraz wysoką wytrzymałość mechaniczną. Produkt zmodyfikujesz odpowiednio do własnych potrzeb, ponieważ jest utrzymany w stanie surowym – możesz go więc pomalować lub jedynie zalakierować.

   Cechy i zalety

    Poręcz doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym oraz w lokalach użytku publicznego. Za jej pomocą stworzysz funkcjonalne schody, które będą zachwycały swoim naturalnym wyglądem i wysoką estetyką. Wykonana została bowiem z dębowego drewna, które prezentuje się przede wszystkim elegancko i klasycznie – komponuje się więc z otoczeniem urządzonym w tradycyjnym stylu. Ponadto poręcz została pozostawiona w stanie surowym, więc możesz ją samodzielnie polakierować, nadając całości stosownego połysku, lub pomalować na kolor najlepiej pasujący do wystroju pomieszczenia. Dąb jest drewnem twardym, a przez to także wytrzymałym, masz więc pewność, że Twoja poręcz będzie stabilna przez cały okres intensywnego użytkowania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Kod produktu5905156081024