LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz dębowa Kornik 50 x 60 x 2700 mm

Poręcz dębowa Kornik 50 x 60 x 2700 mm

228
/ szt.
84,44
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poręcz schodowa została wykonana z dębowego drewna w naturalnym kolorze – można ją wybarwić na dowolny odcień, dopasowany do wystroju klatki schodowej. Produkt zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale również doskonałe właściwości użytkowe – jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, wypaczanie się i wilgoć w powietrzu.

   Cechy i zalety

    Poręcz schodowa została wykonana z naturalnego drewna dębowego – zapewnia trwałość i elegancki wygląd klatki schodowej w Twoim domu. Drewno dębowe posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, jest odporne na wilgoć, ścieranie się i uszkodzenia mechaniczne. Nie wypacza się i doskonale chłonie woski lub oleje do barwienia. Poprzez zabiegi szczotkowania można uzyskać ciekawe efekty kolorystyczne, na przykład zabarwienie w stylu vintage. Element balustrady można uzupełnić o szczebelki, czyli tralki o różnych kształtach oraz elementy montażowe, które umożliwiają samodzielne złożenie balustrady schodowej. Jej montaż jest nieskomplikowany – pozwala w krótkim czasie uzyskać doskonały efekt dekoracyjny w pomieszczeniu. Produkt dostępny jest również w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Kod produktu5905156080317