Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz drewniana Kornik 50 x 2700 mm buk

Poręcz drewniana Kornik 50 x 2700 mm buk

248
/ szt.
91,85
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie okrągłej poręczny drewnianej zwieńczy balustradę schodów, ale także pozwoli na bezpieczne wchodzenie czy schodzenie po stopniach. Element został wykonany z klejonego drewna bukowego, które możesz polakierować lub wybarwić na dowolny odcień. W szerokim asortymencie znajdziesz także elementy z sosny czy dębu.

   Cechy i zalety

    Poręcz drewniana to element wieńczący konstrukcję schodów. Pozwoli na bezpieczne poruszanie się po schodach, umożliwiając wspieranie się. Poręcz cechuje się klasyczną formą, a rysunek słojów oraz piękny zapach to zasługa naturalnego pochodzenia. Produkt został wykonany z mocnego drewna bukowego, które w wersji surowej zostało poddane klejeniu. Naturalne piękno drewna możesz podkreślić przez lakierowanie. Materiał jest także przeznaczony do malowania, dlatego możesz go wybarwić na dowolny odcień, tak by dopasować schody do charakteru aranżacji. Drewno bukowe jest bardzo trwałe, dlatego element posłuży Ci w nienagannym stanie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy konstrukcyjne schodów – wsporniki czy łączniki.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Kod produktu5905156084056