Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz sosnowa Kornik 50 x 60 x 1500 mm

Poręcz sosnowa Kornik 50 x 60 x 1500 mm

75,98
/ szt.
50,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt zamontujesz przy swoich schodach – dzięki niemu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Poręcz wykonano z trwałego materiału – jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas. Wyrób możesz zabarwić na dowolny kolor, który będzie pasował do odcienia Twoich mebli oraz innych części konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu tego elementu odpowiednio wykończysz swoje schody – poręcz sprawi, że zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Produkt zaprojektowano tak, byś mógł dostosować jego kolor do pozostałych elementów konstrukcji – tworzywo, z którego go wykonano, możesz w prosty sposób zabarwić na dowolnie wybrany odcień, ponieważ świetnie reaguje na różne lakiery i oleje. Wyrób charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością – nie zarysujesz go, nie złamiesz oraz nie zdeformujesz podczas użytkowania, dzięki czemu na długo zachowa on nie tylko swój pierwotny stan, ale także funkcjonalność. Przez wiele lat będziesz się cieszyć atrakcyjnym wykończeniem swoich schodów. Element jest prosty w instalacji – bez problemu zamontujesz go we własnym zakresie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Kod produktu5905156081048