Produkty

Poznaj Castoramę

Od momentu wejścia na polski rynek w 1997 roku jesteśmy największą firmą w branży ulepszania domów i mieszkań. Jesteśmy liderem i kształtujemy tę branżę, pokazujemy naszym konkurentom, jak odnieść sukces. Obecnie mamy 80 sklepów w 60 miastach w Polsce i ciągle poszukujemy nowych lokalizacji.

GRUPA KINGFISHER

Jesteśmy częścią firmy Kingfisher: społeczności liczącej ponad 75 000 osób ze 130 krajów, zjednoczonych przez wspólną pasję do polepszania warunków mieszkaniowych. Jesteśmy jednym zespołem, pomimo wielu lokalizacji. I niezależnie od tego, z jakiej części świata pochodzimy, wierzymy, że każdy powinien mieć dom, w którym czuje się dobrze. Razem umożliwiamy innym polepszanie warunków mieszkaniowych.

Wszystko zaczyna się od naszych klientów. Każdy z nich powie, że samo budowanie tarasu w ogrodzie, izolowanie poddasza lub malowanie pokoju dziecięcego nie jest najważniejsze. Chodzi o coś bardziej istotnego. O tworzenie domu. Pragniemy to wszystko ułatwić: chcemy pomagać ludziom zmieniać domy i mieszkania w miejsca, które kochają.

Marzymy, aby każdy z nas miał dom, z którego może być dumny. Poświęcamy wszystko, aby to osiągnąć: czas, energię i pomysły. Jednak w zamian dostajemy jeszcze więcej. Niektórzy nazywają to satysfakcją z pracy, inni spełnieniem. To uczucie, gdy wiemy, że zrobiliśmy coś dobrze.

Co tydzień pomagamy milionom naszych klientów ulepszać ich domy.

Pomagamy również ludziom zdobywać umiejętności na całe życie – dla wszystkich pokoleń klientów i współpracowników – poprzez naszą akademię Home Improvement Academy. Naszym celem jest zbudowanie największej społeczności osób zajmujących się polepszaniem warunków mieszkaniowych, wzmacniając w nich umiejętności niezbędne do tworzenia lepszych domów. A wszystko dlatego, że pragniemy być czymś więcej niż tylko miejscem, w którym robi się zakupy: chcemy stać się ośrodkiem dzielenia się wiedzą i zdobywania umiejętności.