LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do storczyków Agrecol Mgiełka 300 ml

Preparat do storczyków Agrecol Mgiełka 300 ml

9,98
/ szt.
33,27
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do storczyków Agrecol Mgiełka ma właściwości pielęgnujące i nawilżające. Ma uniwersalne zastosowanie, gdyż może być stosowany także na innych roślinach doniczkowych, które cechują się ozdobnymi liśćmi. Jest prosty w aplikacji. W dziale ogrodniczym naszego sklepu znajdziesz także inne preparaty Agrecol, dzięki którym zadbasz o właściwą pielęgnację roślin.

   Cechy i zalety

    Chcesz zadbać o wygląd odżywienie roślin doniczkowych w swoim domu? Preparat do storczyków Agrecol Mgiełka 300 ml to idealny produkt do pielęgnacji. Jest przeznaczony nie tylko do storczyków, ale i innych kwiatów ozdobnych z liści lub takich, które stale potrzebują zraszania. Spray jest wygodny w użyciu. Rozprowadzisz go przy pomocy rozpylacza. Jest gotowy do stosowania, co oznacza, że nie potrzebuje dodatkowego rozcieńczania z wodą. Udogodnieniem jest możliwość stosowania produktu przez cały rok. Preparat do storczyków Agrecol Mgiełka ma skuteczne działanie. Po użyciu sprawia, że liście są nawilżone. Jest to prosty sposób, by regularnie pielęgnować domowe kwiaty i nadać im zdrowy wygląd bez skomplikowanych zabiegów.

    • Pielęgnuje storczyki
    • Nawilża liście
    • Łatwy w stosowaniu
    • Pielęgnująco - nawilżające

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902341710318