Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do usuwania glonów Altax 5 l

Preparat do usuwania glonów Altax 5 l

81,98
/ szt.
16,40
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do usuwania glonów nadaje się do wszystkich przydomowych powierzchni, które z czasem pokrywają się nieestetycznym nalotem. Najczęściej dzieje się tak w przypadku wystawionego na działanie wilgoci drewna i kamienia. Dobrym pomysłem może być pokrywanie takich powierzchni od czasu do czasu dobrym preparatem przeciwglonowym.

   Cechy i zalety

    Preparat do usuwania glonów jest niezbędny, jeśli masz dom z ogrodem czy zabudowaniami gospodarczymi i chcesz, by umieszczone tam powierzchnie kamienne i drewniane nie pokryły się z czasem glonami. To też rozwiązanie idealne dla osób, które opiekują się pomnikami, tablicami kamiennymi czy konserwują ławki. Glony na takich powierzchniach nie tylko sprawiają wrażenie, jakby obiekt był zaniedbany. Mogą też brudzić ubranie, a do tego niszczą kamień czy drewno, które pokrywają. Dlatego zaleca się regularną aplikację takiego środka. Dobrze, żeby nie niszczył on powierzchni i nie odbarwiał ich. Wystarczy nałożyć go pędzlem, wałkiem czy gąbką, pozostawić na kilka godzin, a następnie spłukać. Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się estetycznym wyglądem kostki brukowej, płotów czy ścian.

    • Zabija glony w 6 godzin od aplikacji
    • Nie odbarwia powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub gąbka
    Kod produktu5900172953386