Zobacz więcej Chemia do myjek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjki i akcesoria

Strzałka w prawo

Chemia do myjek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat myjący Diall do kostki brukowej 1 l

Preparat myjący Diall do kostki brukowej 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu preparatu myjącego, w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się zanieczyszczeń z powierzchni wyłożonej kostką brukową. Użycie myjki ciśnieniowej sprawia, że rozprowadzenie środka jest wyjątkowo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Produkt otrzymasz w wydajnym opakowaniu, które może wystarczyć na kilka zastosowań.

   Cechy i zalety

    Preparat myjący może znaleźć zastosowanie w większości gospodarstw domowych, gdzie pozwoli na dokładne wyczyszczenie podjazdu, jak również ścieżki ogrodowej. Za pomocą produktu, mycie kostki brukowej może stać się dużo łatwiejsze niż dotychczas – i tym samym będzie Ci zajmować mniej czasu. Preparat nadaje się do rozprowadzenia za pomocą myjki wysokociśnieniowej, co pozwoli na uniknięcie ręcznego szorowania powierzchni. Użycie środka czyszczącego umożliwia nie tylko pozbycie się drobnych zanieczyszczeń, ale także trudno zmywalnych plam. Preparat otrzymasz w postaci płynu, który nadaje się do natychmiastowego użytku. Możesz wybierać spośród środków dostępnych w 1-litrowych, jak również w 5-litrowych opakowaniach.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu8712418260298