Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat wielofunkcyjny WD-40 0,45 l

Preparat wielofunkcyjny WD-40 0,45 l

49,98
/ szt.
111,07
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrób zastosujesz między innymi do odrdzewiania powierzchni metalowych, czyszczenia stali nierdzewnej i felg aluminiowych oraz zmiękczania osadów z twardej wody – preparat wykorzystasz w wielu różnych sytuacjach. Wygodne w użytkowaniu opakowanie sprawi, że z łatwością naniesiesz środek na wybrane przez siebie miejsce – pojemnik zakończony jest dozownikiem.

   Cechy i zalety

    Produkt zaskoczy Cię swoją uniwersalnością – świetnie sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach. Z jego pomocą pozbędziesz się wilgoci, zabezpieczysz swoje elektryczne urządzenia oraz sprzęty przed korozją oraz nalotami, usuniesz brud i kurz, zapobiegniesz zamarzaniu zamków w swoim pojeździe oraz usuniesz smołę i inne zanieczyszczenia drogowe. Środek wykorzystasz nie tylko w swoim warsztacie, ale także w domu i biurze. Produkt posiada specjalnie zaprojektowane opakowanie, które jest odporne na uszkodzenia – nie zniszczy się podczas przechowywania lub transportu. Produkt zaprojektowano tak, by był niezwykle prosty w stosowaniu – pojemnik zakończono systemem dozowania, dzięki czemu w łatwy sposób naniesiesz go na wybrane przez siebie elementy.

    • Smaruje
    • Czyści
    • Chroni
    • Pojemnik zakończony systemem dozowania

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5032227480377