icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Protektor Barlinek 1 l

Protektor Barlinek 1 l

42,98
/ Szt.
42,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Protektor koncentrat to środek służący do codziennej pielęgnacji podłóg lakierowanych. Dzięki systematycznemu stosowaniu stworzy on na podłodze ochronną warstwę, która zabezpieczy ją przed zabrudzeniami, plamami oraz przed ścieraniem. W jednej butelce znajduje się 1 l preparatu, który dzięki wysokiej wydajności starczy przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Protektor koncentrat jest środkiem, który odpowiednio zadba nie tylko o podłogę lakierowaną, ale również kamienną czy ceramiczną. Dzięki jego użyciu na długo zachowasz oryginalny wygląd swojej posadzki. Koncentrat służy do rozcieńczenia, a jego wysoka wydajność sprawia, że jedna butelka, w której znajduje się 1 l preparatu, wystarczy Ci do pielęgnacji rozległej powierzchni. Dzięki temu że produkt nie zawiera wosków, ułatwi Ci to późniejszą renowację podłogi. Środek jest prosty w użyciu, a jego specjalna struktura powoduje, że łatwo się rozprowadza i schnie, zabezpieczając powierzchnię przed powstaniem zacieków. Protektor koncentrat tworzy na podłodze antystatyczny i antypoślizgowy film ochronny. Jeśli szukasz innych preparatów do pielęgnacji podłóg, znajdziesz je wśród bogatego asortymentu naszego sklepu.

  • Do codziennego mycia podłogi drewnianej i elementów z drewna
  • Nie pozostawia smug
  • Pielęgnuje powierzchnie lakierowane

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  Objętość1L
  PostaćCiecz
  Kod produktu5907461801830