Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 500 mm brąz

Prowadnica rolkowa 500 mm brąz

11,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnicę rolkową możesz z powodzeniem zamocować w różnego rodzaju meblach kuchennych czy łazienkowych. Produkt przeznaczony jest do montażu w szufladach oraz szafkach, wpływając na usprawnienie ich działania – przekłada się to na Twój komfort korzystania z mebli. Akcesorium zostało wykonane jest ze stali, co sprawia, że wykazuje się wysoką wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    Dzięki nieskomplikowanej technologii wykonania prowadnicy rolkowej odznacza się ona dużą niezawodnością w działaniu. Idealnie spełnia swoje funkcje zwłaszcza w przypadku, gdy niezwykle istotnym aspektem jest możliwość łatwego, szybkiego, a przede wszystkim bezpiecznego wyjmowania szuflady, np. w szafkach narzędziowych. Dzięki zastosowaniu polecanego elementu konstrukcyjnego funkcjonalność Twoich mebli wzrośnie, co przełoży się na komfort ich użytkowania. Wśród naszego asortymentu różnorodnych akcesoriów meblowych, znajdziesz także inne rodzaje prowadnic, które zostały zróżnicowane ze względu na materiał wykonania bądź długość – z pewnością wybierzesz więc taką, która jest najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż
    • Wysuw: 402 mm

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiekomplet: lewa i prawa
    KolorBrąz
    MateriałStal
    Kod produktu5906711267075