Produkty

Przecinak DT08 250 x 20 mm

Kliknij aby powiększyć

Przecinak DT08 250 x 20 mm

Kod: 214119

|
Jeśli potrzebujesz skutecznego przyrządu, który z łatwością przecina i kruszy twarde konstrukcje z cegieł, kamieni i innych materiałów murarskich, zwróć uwagę na prezentowany przecinak DT08. Został wykonany z hartowanej stali, cechującej się wyjątkową wytrzymałością. Przecinak nie pęka i nie wygina się podczas wykonywania prac warsztatowych i remontowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.52 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

cegły, kamienie i inne materiały murarskie

Długość produktu

250 mm

Szerokość ostrza

20 mm

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

uchwyt z osłoną

Nr referencyjny

DT08

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal węglowa
Przecinak DT08 znajdzie zastosowanie podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Skutecznie kruszy twarde materiały murarskie takie jak cegła lub kamień. Atutem produktu jest wytrzymały uchwyt z osłoną, który nie tylko podnosi komfort pracy z narzędziem, ale przede wszystkim chroni dłoń przed uderzeniem. Osłona jest elastyczna, nie blokuje ruchów i gwarantuje pewny chwyt. Przecinak został wykonany w wytrzymałej stali hartowanej, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas. Wykorzystanie trwałego materiału sprawia, że produkt nie pęka i nie wygina się. To niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu. Jeśli szukasz innych narzędzi pomocnych podczas prac remontowych i ogólnobudowlanych, sprawdź naszą bogatą ofertę!
Ocena
1 komentarz
07.07.2018
Genialny, świetnej jakości przecinak, w jeszcze lepszej cenie! Bardzo wytrzymała i mocna gumowa osłona, która nie poddała się nawet po niezwykle mocnych uderzeniach młotem. Niezłej jakości stal, dzięki której wykułem 3 dziury w ścianach z płyty 4 cm, do tego wykułem dziurę w ścianie z płyty nośnej, która jest 2x bardziej zbrojona niż zwykła i zawiera 2x więcej kamieni.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Zrywanie podłogi – przydatne wyposażenie

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje tarcz do przecinarek

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać przecinak

Ocena i komentarz dla:

Przecinak DT08 250 x 20 mm