Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przegroda do pojemnika na narzędzia GoodHome
Strzałka w prawo

Przegroda do pojemnika na narzędzia GoodHome

10,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przegroda do pojemnika na narzędzia GoodHome ułatwi Ci zaprowadzenie porządku w przestrzeni roboczej. Przegroda została wykonana z polipropylenu w kolorze szarym. Idealnie nadaje się do przechowywania mniejszych przyborów malarskich, takich jak szpachle oraz pędzle. Przegroda jest bardzo wygodnym sposobem na uporządkowanie potrzebnych akcesoriów.

   Cechy i zalety

    Niezorganizowane pędzle, wałki oraz szpachle mogą skutecznie utrudnić pracę. Przegroda do pojemnika na narzędzia GoodHome pomoże Ci uporządkować przestrzeń roboczą. Przegroda idealnie nadaje się do przechowywania różnego rodzaju przyborów malarskich. Wąski kształt sprawia, że w przegrodzie możesz trzymać narzędzia ułożone na płasko lub postawić je pionowo, w zależności od potrzeb. Przegroda jest akcesorium przeznaczonym na mniejsze przybory. Pojemnik ma wysokość 100 mm, grubość 138 mm i jest szeroki na 360 mm. Przegroda została wykonana z polipropylenu. Wykorzystany materiał ułatwia utrzymanie pojemnika w czystości. Przegroda do pojemnika na narzędzia GoodHome jest w kolorze szarym. W ofercie sklepu znajdziesz też inne akcesoria do przechowywania narzędzi, w tym pokrywy na pojemniki.

    • W sam raz do przechowywania i porządkowania narzędzi malarskich, dzięki czemu nie będą zabrudzone ani zakurzone. Do użycia w połączeniu z pokrywą organizera i pojemnikiem do przechowywania, z którymi tworzy system zajmujący niewiele miejsca

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOrganizer do przechowywania narzędzi malarskich
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaGoodHome
    Grubość produktu138mm
    Szerokość produktu360mm
    Wysokość produktu100mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5059340017136