Produkty

Przewód AKS Zielonka YDYp 2 x 1,5 mm2 4/7 15 m

Kliknij aby powiększyć

Przewód AKS Zielonka YDYp 2 x 1,5 mm2 4/7 15 m

Marka: AKS Zielonka

Marka: AKS Zielonka

Kod: 809239

|
Przewód instalacyjny służy do montażu sieci zasilania urządzeń elektrycznych. Produkt ogólnego przeznaczenia, przystosowany do układania na stałe. Dzięki dobrym właściwościom trwałej powłoki z poliwinylu, tego rodzaju przewód może być stosowany w pomieszczeniach suchych i wilgotnych, o niskiej lub też wysokiej temperaturze otoczenia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

1.15 kg

Długość przewodu

15 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych, w pomieszczeniach suchych i wilgotnych na tynku i pod tynkiem

Materiał izolacyjny

polwinit

Ekranowanie

nie

Maksymalne obciążenie prądowe

25 A

Żyły

2

Przekrój rdzenia

1,5 mm2

Parametry indywidualne

Marka

AKS Zielonka

Nr referencyjny

777206

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

miedź

Kolor producenta

biały

Kształt

płaski
Przewód przeznaczony do instalacji zasilania urządzeń elektroenergetycznych. Produkt posiada dwie miedziane żyły wykonane z jednego drutu, zapewniające przesył energii elektrycznej na odpowiednim poziomie. Przewód wytrzymuje obciążenie do 25A, dzięki czemu jest odpowiedni do większości rodzajów urządzeń. Płaski kształt przewodu ułatwia jego instalację na ścianach lub posadzkach. Trwałość izolacji, wykonanej z mocnego polichlorku winylu, sprawia że możliwy jest również montaż przewodu instalacyjnego pod tynkiem, co z kolei pomaga uniknąć powstania nieestetycznej plątaniany przewodów w pomieszczeniu. Przewód charakteryzuje się dużą trwałością. Dzięki swoim właściwościom przewód zapewnia bezpieczeństwo połączenia urządzeń ze źródłem prądu.
Ocena
2 komentarze
19.01.2018
A ja bym chciałem wiedzieć, skąd taki zły komentarz. Ja do Castoramy jeżdżę regularnie po kilka produktów, bo są sprawdzone, np. ten przewód. Bardzo poręczny, dobrze przewodzi, nigdy nie miałem problemów na żadnej etapie pracy z nim.
03.12.2017
Niestety przewód bardzo słabej jakości ,mam wątpliwości czy spełniający normy -producent zastosował powłokę zewnętrzną z dużą ilością plastyfikatora, a zrezygnował zupełnie z talku którym powinna być posypana izolacja żył.W efekcie obie warstwy izolacji sa ze sobą sklejone a odizolowanie końców to droga przez mękę , specjalne szczypce nie dają rady bo zdejmują na raz obie warstwy izolacji , trzeba się żmudnie bawić nożykiem.
Co ciekawe przewód "z metra' jest ok
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Rodzaje przewodów elektrycznych

 • Instalacja

  Minimalne wyposażenie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach mieszkalnych

 • Instalacja

  Zasady doboru kabli elektrycznych

Ocena i komentarz dla:

Przewód AKS Zielonka YDYp 2 x 1,5 mm2 4/7 15 m