icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przycisk dzwonek Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

Przycisk dzwonek Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

14,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik uruchamiający obwód dzwonka, sprawdzi się w natynkowych instalacjach w większości pomieszczeń nie-mieszkalnych. Może także pełnić funkcję przycisku na zewnątrz budynku. Estetyczny i dobry jakościowo produkt, który cechuje też bezawaryjność w użytkowaniu. Dzięki surowej formie obudowy wykorzystasz go też jako idealne dopełnienie wystroju wnętrz w nowoczesnym stylu.

   Cechy i zalety

    Dzięki temu wyłącznikowi, zaprojektowanemu do krótkiego załączania obwodu zwiernego, będziesz mógł korzystać z dzwonka zainstalowanego natynkowo na ścianie. Obudowa posiada uszczelki i zabezpieczenie klawisza przed wodą i wilgocią, będzie więc najlepszym rozwiązaniem do obiektów przemysłowych oraz pomieszczeń gospodarczych, gdzie korzystasz z ujęcia wody. Łącznik wykorzystasz również jako przycisk dzwonka zewnętrznego. Wyrób wyprodukowany został w Polsce z zachowaniem dobrych gatunkowo materiałów, odpowiada unijnym normom bezawaryjności i bezpieczeństwa. Będzie dobrym wyborem, jeśli poszukujesz rozwiązań sprawdzających się w długotrwałej eksploatacji. Zewnętrzna, czarna obudowa utrzymana została w funkcjonalnej stylistyce. Jest przykładem nowoczesnego wzornictwa, które może sprawdzić się w lokalach typu loft czy surowych wnętrzach industrialnych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Poziom ochronyIP44
     Napięcie zasilania250V
     Prąd znamionowy6A
     KolorCzarny
     Kod produktu5907559813912