icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze do kuchni gazowej Duraterm 1/2 x 10 mm

Przyłącze do kuchni gazowej Duraterm 1/2 x 10 mm

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze wykorzystasz podczas montażu kuchenki gazowej w swoim domu. Produkt wykorzystywany jest do wykończenia rury umożliwiającej prawidłowy dopływ gazu. Do jego wykonania użyto mosiądzu, co wpływa na wytrzymałość przyłącza oraz jego odporność na korodowanie. Produkt posłuży Ci jako trwały element przeznaczony do montażu domowych urządzeń.

   Cechy i zalety

    Przyłącze to klasyczny element wykończeniowy rur, który wykorzystasz podczas montowania kuchenki gazowej. Produkt został wykonany z mosiądzu – wysokiej jakości materiału, który skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed korodowaniem oraz innymi uszkodzeniami, umożliwiając tym samym jego długotrwałe, sprawne funkcjonowanie. Odpowiednio wyprofilowany kształt ułatwia precyzyjne przymocowania elementu do rury i zapewnia prawidłową pracę całego urządzenia. Do przeprowadzenia prawidłowego montażu wystarczy użycie klasycznych narzędzi montażowych. W zależności od parametrów Twoich domowych sprzętów, w naszym asortymencie znajdziesz także inne elementy przeznaczone do prawidłowego przymocowania kuchenki gazowej, co umożliwi Ci skompletowanie odpowiednich do jej podłączenia produktów.

    • Łatwy montaż
    • Mosiężny łącznik kątowy do urządzeń gazowych z gwintem wewnętrznym 1/2" i króćcem na wąż 9 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu5903263723769