Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyrząd do demontażu zaworów silnikowych Yato

Przyrząd do demontażu zaworów silnikowych Yato

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zdemontować zawory silnikowe bez ryzyka uszkodzenia znajdujących się w pobliżu części? Przyda Ci się proponowany przyrząd stworzony specjalnie z myślą o bezpiecznym ściąganiu elementów. W czasie jego produkcji zastosowano metal i gumę, dzięki czemu akcesorium jest odporne na zniekształcenia. Poręczny uchwyt ułatwia operowanie narzędziem.

   Cechy i zalety

    Martwisz się, że demontując zawory silnikowe, uszkodzisz części znajdujące się nieopodal obszaru pracy? Podczas naprawiania pojazdu koniecznie zastosuj proponowany przyrząd stworzony z myślą o prawidłowym ściąganiu elementów. Akcesorium charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – wyprodukowane zostało z metalu oraz gumy, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Operowanie nim jest szczególnie łatwe, gdyż posiada poręczny uchwyt. Narzędzie przyda się zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Trudno wyobrazić sobie prawidłowe przeprowadzanie prac serwisowych przy pojeździe bez zastosowania odpowiednich przyrządów. Sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w proponowany przyrząd już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuValve spring compressor
     MateriałGuma i metal
     Gwarancja producenta1 rok​
     Kod produktu5906083906183