icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia A 21 x 30 cm srebrna

Ramka na zdjęcia A 21 x 30 cm srebrna

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klasyczna ramka na zdjęcia umożliwi Ci wyeksponowanie wszelkich zdjęć oraz innych pamiątek w swoim salonie, jadalni czy gabinecie. Zabezpieczony za szkłem papier nie zniszczy się, przez co dłużej pozostanie w dobrym stanie. Dzięki powieszeniu oprawionych zdjęć możesz codziennie przywoływać przyjemne wspomnienia, np. z wakacyjnego wyjazdu.

  Cechy i zalety

  Ramka na zdjęcia w odcieniu srebra pasuje do wnętrz, dodając każdej aranżacji przestrzeni lekkości oraz nowoczesności. Ramka ta dobrze prezentuje się w sąsiedztwie jasnych barw, ale również możesz zestawić ją na zasadzie kontrastu z ciemnym tłem. Ramki te nadają się do zawieszenia w wielu pomieszczeniach, ponieważ idealnie sprawdzą się zarówno na ścianie w salonie czy jadalni, jak i w gabinecie. Srebrna listwa nie dominuje wizualnie, dzięki czemu nie odwraca ona uwagi od zawartości ukrytej za szybą. Planując kompozycję z ramek na ścianie możesz wykorzystać modele o różnej wielkości, co pozwala na stworzenie ciekawego wizualnie efektu. W ramki schować możesz nie tylko ulubione zdjęcia, ale także grafiki, hasła motywacyjne i rysunki.

  • Nowoczesny design

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć21 x 29,7 cm
  KolorSrebrny
  Kod produktu5901554513532