Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia 30 x 40 cm czerwona

Ramka na zdjęcia 30 x 40 cm czerwona

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Wycofany z oferty

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nowoczesna ramka o prostym kształcie pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza nieco osobistego charakteru. Możesz za jej pomocą dowolnie urozmaicić przestrzeń – eksponując zdjęcia, obrazki, grafiki czy kolaże. Uniwersalny element dekoracyjny sprawdzi się w biurach i mieszkaniach wykończonych nowocześnie lub klasycznie. W ofercie znajdziesz różne wersje kolorystyczne.

   Cechy i zalety

    Ramka z prezentowanej serii pozwoli Ci wyeksponować zdjęcie w rozmiarze większym niż standardowy. Zamiast starej, rodzinnej fotografii możesz umieścić w niej również ulubioną grafikę, samodzielny rysunek czy kolaż, który dostałeś od znajomego artysty. Na białym tle w ramce jesteś w stanie również wyeksponować wcześniej ususzone kompozycje kwiatowe. Element został wykonany z polistyrenu, dlatego wykazuje odporność na wpływ czynników zewnętrznych – np. wodę czy kurz, a także uszkodzenia mechaniczne. Gładką powierzchnię łatwo zmyjesz mokrą ściereczką. Szklana szybka chroni fotografię lub rysunek przed zabrudzeniami i wilgocią. Czerwona ramka ma prosty kształt przez co doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz – nie tylko domowych, ale i biurowych czy komercyjnych.

    • Nowoczesny design
    • Pasuje do każdego wnętrza

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć30 x 40 cm
    Sposób montażuMontaż ścienny
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorRed
    Kod produktu5907784978868