icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia 30 x 40 cm stare złoto

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia 30 x 40 cm stare złoto
41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ramka na zdjęcia przeznaczona jest do oprawiania zdjęć i obrazków, dlatego wykorzystasz ją do zabezpieczania swoich pamiątek. Umieszczone za szybką fotografie będą ładnie wyeksponowane, a jednocześnie chronione prze kurzem czy rozdarciem. Polistyren wykorzystany w procesie produkcji zapewnia ramce idealną trwałość i odporność na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz też inne modele tego produktu.

  Cechy i zalety

  Ramka na zdjęcia z pewnością zadowoli każdego użytkownika urządzającego swoje mieszkanie. Za pomocą tego elementu możesz bowiem dekorować pomieszczenia poprzez eksponowanie fotografii Twoich bliskich lub ulubionych obrazków. Dodatkowo zabezpieczysz swoje pamiątki przed niszczeniem, kurzem oraz przypadkowym zalaniem, ponieważ umieszczone w ramie są chronione szklaną szybką. Ramka w kolorze starego złota będzie świetnym uzupełnieniem klasycznego salonu, ponieważ dobrze komponuje się z brązowymi oraz beżowymi odcieniami. Wyprodukowana została z polistyrenu, dlatego posłuży Ci przez długi czas – materiał ten wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne produkty tej marki, więc z łatwością wybierzesz interesującą Cię fotoramkę.

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Piękny efekt w korzystnej cenie
  • Szybki i łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć30 x 40 cm
  Szerokość stelaża50mm
  Wysokość stelaża27mm
  Kolorstare złoto
  Kod produktu5901554501294