icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia Diamonds 15 x 21 cm biała

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia Diamonds 15 x 21 cm biała
19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ramka z serii Diamonds nie tylko pięknie ozdobi wybraną fotografię lub niewielką grafikę, ale także własnoręcznie wykonany kolaż lub kompozycję z zasuszonych kwiatów. Oprócz posiadanych walorów estetycznych produkt skutecznie zabezpiecza zdjęcia przed zagięciem oraz blaknięciem pod wpływem działania promieni słonecznych. Wykończenie w białym kolorze oraz subtelny zarys diamentów dodatkowo zdobią pomieszczenie zaaranżowane w stylu klasycznym.

    Cechy i zalety

    Masz fotografie, które przypominają Ci najważniejsze chwile Twojego życia lub przedstawiają wizerunki bliskich Ci osób? Doskonałym sposobem na to, aby zdjęcia zyskały piękną oprawę i cieszyły Cię każdego dnia, jest umieszczenie ich w niezwykle atrakcyjnej oprawie pochodzącej z kolekcji Diamonds. Prezentowane akcesorium dekoracyjne delikatnie ozdobi nie tylko wnętrze Twojego domu, ale także upiększy wystrój biura czy gabinetu. Oprócz ulubionych fotografii możesz umieścić w niej własnoręcznie wykonane kompozycje z zasuszonych roślin lub grafiki, które będę chronione przed zniszczeniem i blaknięciem. Wykonana z płyty MDF ramka posiada wykończenie w białym kolorze, przedstawiające szkic diamentów, dzięki czemu całość prezentuje się nadzwyczaj stylowo i elegancko.

    • Nowoczesne wykończenie

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Format zdjęć15 x 21 cm
    Szerokość stelaża30mm
    Wysokość stelaża12mm
    KolorBiały
    Kod produktu5907664195347