icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia London 21 x 30 cm miedź

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia London 21 x 30 cm miedź
35,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ramka London to znakomity sposób na atrakcyjne wyeksponowania zarówno zdjęć, jak i niewielkich grafik. Dzięki niej wyjątkowo oprawisz wizerunki najbliższych Ci osób oraz ozdobisz pamiątkowe fotografie uwieczniające ważne dla Ciebie wspomnienia. Miedziany kolor znakomicie podkreśla tak samo klasyczny, jak i industrialny wystrój pomieszczenia.

  Cechy i zalety

  Wykorzystanie polecanej ramki z serii London to z całą pewnością jeden z najbardziej atrakcyjnych, ale także funkcjonalnych sposobów na ekspozycję wybranych grafik czy fotografii. Dzięki niej zdjęcia zostaną niezwykle elegancko zaprezentowane, a przy tym nie będą wystawione na niszczące działanie promieniowania słonecznego – umieszczona w ramie szybka chroni je przed wyblaknięciem. Piękny kolor starej miedzi, w której została wykończona oprawa, podkreśla zarówno klasyczny, jak i modernistyczny wystrój wnętrza, przyciągając jednocześnie wzrok odwiedzających Cię gości. Z tej samej kolekcji znajdziesz w naszej ofercie ramki w innych kolorach oraz rozmiarach, więc możesz idealnie dopasować je do Twoich ulubionych zdjęć.

  • Wykończenie na satynowy połysk

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć21 x 30 cm
  Szerokość stelaża35mm
  Wysokość stelaża16mm
  KolorMiedziany
  Kod produktu5907664194401