icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia Narvik 13 x 18 cm brązowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia Narvik 13 x 18 cm brązowa
18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Brązowa ramka na zdjęcia ozdobi przestrzeń Twojego domu lub biura. Produkt o uniwersalnym wyglądzie elastycznie wkomponować możesz w wiele wnętrz. Model o stonowanym wyglądzie nie zdominuje przestrzeni ani prezentowanych zdjęć, lecz tworzyć będzie dyskretne obramowanie. Kolor ten idealnie współgra z drewnianymi meblami w całej palecie kolorystycznej.

  Cechy i zalety

  Stonowana, brązowa ramka przypadnie do gustu osobom poszukującym uniwersalnego, estetycznego modelu. Produkt ten nie odciąga uwagi obserwatora od tego co najważniejsze – eksponowanych zdjęć. Wybierając kilka brązowych ramek możesz stworzyć na ścianie osobistą, elegancką kompozycję. Świetnie prezentują się w ramach nie tylko pejzaże i portrety, ale także grafiki i plakaty, a nawet zasuszone liście i kwiaty. Tworzenie takich kompozycja umożliwia wprowadzanie szybkich efektownych zmian we wnętrzu – wystarczy zmodyfikować zawartość ramek. Brązowy odcień wspaniale prezentuje się w każdym klasycznym wnętrzu oraz w sąsiedztwie drewnianych mebli i dodatków. W naszym sklepie znajdziesz także bogatą ofertę podobnych ramek w innych wariantach rozmiarów.

  • Stylowa, nowoczesna dekoracja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć13 x 18 cm
  Szerokość stelaża30mm
  Wysokość stelaża16mm
  KolorBrązowy
  Kod produktu5907664189766