icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia Narvik 30 x 40 cm brązowa

Ramka na zdjęcia Narvik 30 x 40 cm brązowa

37,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowana ramka na zdjęcia Narvik stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących modeli łączących uniwersalność, wysoką estetykę oraz funkcjonalność. Model o stonowanej kolorystyce i prostym wzorze elastycznie dopasujesz do aranżacji większości pomieszczeń w mieszkaniu oraz w biurze czy gabinecie. Elegancki odcień brązu możesz z powodzeniem łączyć z całą paletą ciepłych barw.

  Cechy i zalety

  Modele ramek z serii Narvik charakteryzują się wysoką uniwersalnością i prostą estetyką, co ułatwia dopasowywanie ich do posiadanej przestrzeni bez względu na panujący we wnętrzu styl. Ramki wykorzystać możesz również do ocieplenia wnętrza gabinetu lub biura. Stonowany wygląd ułatwia wstawienie ich do wielu pomieszczeń o różnej palecie kolorystycznej. Ramki w miłym dla oka odcieniu brązu nie dominują w przestrzeni oraz nie odwracają uwagi od eksponowanych zdjęć. Tworząc większą aranżację z ramek na ścianie warto zaprezentować także ulubione rysunki, ryciny, grafiki, a nawet suszone kwiaty, co nada całości artystyczną nutę. W kompozycjach zdjęć korzystać możesz z kilku wariantów rozmiarów ramek serii Narvik, które dostępne są w naszym sklepie.

  • Stylowa, nowoczesna dekoracja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Format zdjęć30 x 40 cm
  KolorBrązowy
  Kod produktu5907664190069