Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Diall biała

Ramka podwójna Diall biała

1,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójna biała ramka jest produktem przeznaczonym do estetycznego wykańczania instalacji elektrycznych. Umożliwia częściowe zamaskowanie nieestetycznych elementów sieci elektrycznej bądź też niedoskonałości ściany, jakie pojawiły się w wyniku instalacji gniazd sieciowych i łączników. Za pomocą ramki możesz połączyć dwa sąsiadujące ze sobą elementy sieci, nadając im miłego dla oka, harmonijnego wyglądu.

   Cechy i zalety

    Podwójna biała ramka służy do estetycznego wykańczania zakończeń instalacji elektrycznych, tak by jej niedociągnięcia nie wpływały niekorzystnie na wygląd całego pomieszczenia. Za pomocą ramki możesz połączyć ze sobą dowolne dwa elementy – na przykład łącznik i gniazdko lub dwa gniazdka, dzięki czemu całość zyska zgrabny, przyjemny dla oka wygląd. Produkt wykonany jest z trwałego polikarbonatu, co chroni go przed uszkodzeniem w trakcie montażu i późniejszej eksploatacji. Ramka w kolorze białym najlepiej komponuje się ze ścianą w jasnym odcieniu. Może być też dowolnie łączona produktami w innych barwach. Powstałe w ten sposób kompozycje kolorystyczne mogą stanowić interesujący element dekoracyjny Twojego mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałPoliwęglan (PC)
     Kod produktu5052931261024