LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Diall grafitowa

Ramka podwójna Diall grafitowa

3,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójna ramka wykonana z tworzywa zabarwionego na grafitowy kolor służy maskowaniu niedociągnięć, jakie pojawiły się podczas instalacji osprzętu elektrycznego. Za pomocą ramki skutecznie przesłonisz źle umocowane puszki podtynkowe, miejsca łączenia elementów, wystające końcówki instalacji czy miejscowe uszkodzenia tynku. Wykorzystując łatwy w montażu element, wprowadzisz do pomieszczenia więcej ładu i harmonii.

   Cechy i zalety

    Podwójna ramka pomoże estetycznie wykończyć jeden z obwodów instalacji elektrycznej w Twoim mieszkaniu lub biurze. Dzięki zamaskowaniu niedociągnięć związanych z montażem osprzętu elektrycznego możesz poprawić estetykę całego wnętrza. Produkt umożliwia połączenie ze sobą sąsiadujących w pionie bądź poziomie elementów, takich jak gniazdka sieciowe czy łączniki oświetlenia. Ramka wykonana została z twardego tworzywa, dzięki czemu trudno jest ją uszkodzić lub zniszczyć w trakcie zakładania. Te same właściwości ułatwiają szybkie i skuteczne usuwanie zabrudzeń z powierzchni produktu. Ramka ma ciemny, grafitowy kolor, który doskonale pasuje do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu. Aby zwiększyć jego wizualną atrakcyjność, możesz go połączyć z produktami o innych kolorach, tworząc przy tym swoje własne, oryginalne kompozycje.

     Specyfikacja techniczna

     KolorGrafitowy
     MateriałPoliwęglan (PC)
     Kod produktu5052931261031