icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Diall srebrna

Ramka podwójna Diall srebrna

3,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójna srebrna ramka jest elementem wykończenia wnętrza przeznaczonym do montażu na zakończeniach linii elektrycznych, takich jak gniazdka czy przełączniki oświetlenia. Produkt został zaprojektowany tak, by przy jego pomocy można było połączyć dwa dowolne elementy – na przykład dwa gniazdka albo łącznik światła i gniazdko – w jedną harmonijną całość, ukrywając przy tym nieestetyczne pozostałości montażu.

   Cechy i zalety

    Podwójna ramka to produkt mający pomóc Ci uzyskać jak najwyższy poziom estetyki wnętrza. Za jej pomocą ukryjesz wszystkie wady oraz niedociągnięcia, jakie powstały dookoła puszek podtynkowych przeznaczonych do montażu osprzętu elektrycznego. Ramka pozwoli Ci na połączenie elementów zainstalowanych w dwóch sąsiadujących puszkach w jedną, harmonijną całość. Materiałem, z którego wykonano produkt, jest tworzywo polikarbonowe o właściwościach nadających ramce dużą twardość oraz wytrzymałość. Powierzchnię materiału utrzymasz w czystości, wykorzystując jedynie miękką ściereczkę. Ramka ma srebrny kolor, który będzie doskonale komponował się z metalowymi elementami dekoracyjnymi lub artykułami wyposażenia wnętrza wykonanymi z nierdzewnej stali.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny
     MateriałPoliwęglan (PC)
     Kod produktu5052931261048