Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pojedyncza Kontakt-Simon Basic biała

Ramka pojedyncza Kontakt-Simon Basic biała

4,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka pojedyncza Basic firmy Kontakt-Simon jest przeznaczona do obudowania łącznika. Dostępny tutaj produkt jest w kolorze białym, który komponuje się zarówno z wnętrzami urządzonymi klasycznie, jak i nowocześnie. Ramka posiada metalowe zaczepy, dokładnie przylegające do ściany. W naszej ofercie znajdziesz również inne kolory ramek z serii Basic.

   Cechy i zalety

    Ramka pojedyncza Basic firmy Kontakt-Simon jest przeznaczona do wykończenia łącznika. Produkt można dopasować samodzielnie, komponując go z pozostałymi elementami wystroju pomieszczenia. Seria Basic przeznaczona jest do montażu podtynkowego, dzięki czemu wyróżnia się wysoką estetyką. Na zewnątrz widoczny pozostaje jedynie użyteczny przycisk oraz ozdobna ramka. Oferowany tutaj produkt jest w kolorze białym, który doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym czy minimalistycznym. Metalowe mocowanie ramki pomaga docisnąć ją do ściany, jednocześnie ukrywając niedoskonałości puszek instalacyjnych, a także pozwalając na szybki i solidny montaż. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także łącznik kompatybilny z oferowanym tutaj produktem oraz inne kolory ramek firmy Kontakt-Simon.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu15mm
     Szerokość produktu90mm
     Wysokość produktu175mm
     Poziom ochronyIP20 i IP44
     KolorBiały
     MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
     Kod produktu5902787568337