Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka potrójna Diall biała

Ramka potrójna Diall biała

2,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrójna ramka to produkt przeznaczony do połączenia w jedną całość trzech elementów osprzętu elektrycznego zamontowanych szeregowo w puszkach podtynkowych. Dzięki zintegrowaniu ze sobą wszystkich części uzyskujesz estetycznie wyglądający panel zasłaniający powstałe podczas montażu niedociągnięcia. W końcowym efekcie powstaje zgrabny element, który może być postrzegany jako część dekoracji ściany.

   Cechy i zalety

    Potrójna ramka jest produktem pozwalającym estetycznie połączyć ze sobą zamontowane podtynkowo elementy wykończenia sieci elektrycznej. We wspólnej obudowie możesz umieścić w dowolnej kombinacji trzy wybrane części osprzętu elektrycznego, takie jak gniazdka sieciowe, komputerowe i RTV oraz różnego rodzaju włączniki światła. Użycie ramki pozwala na odpowiednie wypoziomowanie elementów i zakrywa nieestetyczne fragmenty sieci, dzięki czemu na Twojej ścianie panuje większy porządek. Materiał, z którego wykonany jest produkt, nie wygina się i nie łamie, co ułatwia instalację. Ramka ma uniwersalny, biały kolor. Zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym wystroju prosty, klasyczny kształt ramki będzie współgrał z innymi elementami dekoracyjnymi.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałPoliwęglan (PC)
     Kod produktu5052931261055