Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka Schneider Electric Asfora stal
Strzałka w prawo

Ramka Schneider Electric Asfora stal

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka Schneider Electric Asfora stanowi element wykończeniowy do montażu gniazdek. Świetnie sprawdzi się w instalacji mechanizmów podtynkowych. Dodaje eleganckiego wyglądu i podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania. Stanowi praktyczny i funkcjonalny element, który z łatwością dopasujesz do każdego pomieszczenia. W ofercie znajdziesz inne gniazda elektryczne.

   Cechy i zalety

    Ramka Schneider Electric Asfora przeznaczona jest do gniazd podtynkowych z tej samej serii. Spełni swoją rolę niezależnie od tego, czy zamontujesz ją z mechanizmem RTV, czy standardowym gniazdem z uziemieniem. Podnosi trwałość instalacji. Pozytywnie wpływa na komfort użytkowania gniazd. Ramka Schneider Electric Asfora stal sprawdzi się w otoczeniu sprzętów o tej samej barwie. Będzie klasycznym i estetycznym uzupełnieniem wyglądu całego pomieszczenia. Wzornictwo tego detalu korzystnie wpłynie na prezencję zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Ramka wykonana została z tworzywa sztucznego ABS. Dzięki temu jest trwała, a przez to odporna na działanie wysokich temperatur. Izoluje niepożądane przepływy prądu spod gniazdka. Sprawdź także inne gniazda dostępne w ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     KolorStalowy
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu3606480730689