Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka trzykrotna Kontakt-Simon Basic biała
Strzałka w prawo

Ramka trzykrotna Kontakt-Simon Basic biała

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj wyrób to ramka trzykrotna. Produkt służy do połączenia trzech gniazd elektrycznych, dzięki czemu elementy instalacji elektrycznej zyskują estetyczny wygląd. Ramka została wykonana z połączenia dwóch tworzyw sztucznych, ABS i poliwęglanu, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. Produkt jest w kolorze białym, a wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne wersje kolorystyczne.

   Cechy i zalety

    Ramka trzykrotna to element przeznaczony do wykończenia trzech gniazdek elektrycznych zamontowanych obok siebie. Wykorzystanie tego produktu pozwala na połączenie kontaktów w estetyczną całość. Ramka jest w kolorze białym, który komponuje się z rozmaicie urządzonymi wnętrzami – klasycznymi i nowoczesnymi. Element został wykonany z tworzyw sztucznych odpornych na żółknięcie pod wpływem promieni słonecznych, dzięki czemu na długo zachowa oryginalny odcień. Ramka jest przeznaczona do gniazd o stopniu ochrony IP20 i IP44, co oznacza, że można ją wybrać do różnych pomieszczeń, także do tych, w których panuje duża wilgotność. W sklepach Castorama znajdziesz również duży wybór ramek podwójnych i poczwórnych w wielu modnych odcieniach.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu15mm
     Szerokość produktu90mm
     Wysokość produktu300mm
     Poziom ochronyIP20 i IP44
     KolorBiały
     MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
     Kod produktu5902787568412