LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Redukcje do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Redukcje do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja butli gazowej 1/2 x 3/8"

Redukcja butli gazowej 1/2 x 3/8"

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcję butli gazowej zastosujesz przy urządzeniu zasilanym na gaz, które zabierzesz z sobą na przykład na wyjazd kempingowy. Dzięki temu będziesz mógł podłączyć butlę do maszynki gazowej, na której zagotujesz wodę lub przygotujesz posiłki. W ten sposób zapewnisz sobie większe poczucie wygody podczas wypoczynku na łonie natury.

   Cechy i zalety

    Oferowaną tu redukcję doceni każdy miłośnik spędzania czasu na świeżym powietrzu. Posłuży Ci ona bowiem do podłączenia butli gazowej do wężyka maszynki gazowej. W ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego użytkowania urządzenia, a co za tym idzie szybko i sprawnie zagotujesz wodę lub przygotujesz ciepłe posiłki w trakcie wyjazdu kempingowego za miasto. Redukcja jest wygodna w stosowaniu, ponieważ z dwóch stron posiada gwintowane końcówki, które z łatwością dokręcisz do butli oraz do wężyka. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne tego typu redukcje, dostępne w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością dobierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie pasował do posiadanego przez Ciebie sprzętu.

    • Redukcja dwuczęściowa na mały reduktor

    Specyfikacja techniczna

    Typ kompatybilnego gazuPropan i butan
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5903263730798