Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja do butli gazowej Duraterm 3/8 x 1/2"

Redukcja do butli gazowej Duraterm 3/8 x 1/2"

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcję do butki gazowej wykorzystasz w celu podłączenia zbiornika z paliwem do palnika. Dzięki temu będziesz mógł w trakcie wyjazdu poza miasto, w komfortowy i bezpieczny sposób przygotować gorący posiłek lub zagotować wodę. Redukcja wykonana z mosiądzu, pozwoli Ci połączyć ze sobą dwa odcinki przewodu o różnych średnicach gwintu.

   Cechy i zalety

    Dostępna tu redukcja do butli gazowej to produkt, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników kempingów i spędzania czasu na łonie natury. Produkt umożliwi Ci komfortowe i bezpieczne podłączenie butli gazowej do palnika. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł połączyć ze sobą dwa odcinki przewodu o różnych średnicach gwintu. W rezultacie zyskasz dobrze i bezpiecznie wyposażone urządzenie, na którym będziesz mógł przygotować gorący posiłek lub zagotować wodę na herbatę. Redukcja została wykonana z mosiądzu, dlatego jest solidna, a Ty możesz być pewny, że produkt będzie Ci służył w doskonałym stanie przez wiele lat. Ponadto redukcję z łatwością zamontujesz w docelowym miejscu i aby to zrobić, wystarczy ją dokręcić.

    • Gwint wewnętrzny 3/8" L, gwint zewnętrzny 21,8 mm L

    Specyfikacja techniczna

    Typ kompatybilnego gazuPropan i butan
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5903263727682