Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Reduktory ciśnienia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Reduktory ciśnienia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Reduktor ciśnienia Caleffi 1/2"

Reduktor ciśnienia Caleffi 1/2"

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Reduktor ciśnienia Caleffi znajdzie zastosowanie w przypadku domowej instalacji wodnej. Pozwala on na redukcję oraz ustabilizowanie ciśnienia wody, która pochodzi z sieci wodociągowej. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich układów domowych. Ma za zadanie zabezpieczać podgrzewacze oraz zasobniki c.w.u.

   Cechy i zalety

    Reduktor ciśnienia Caleffi 1/2 to produkt, który powinien się znaleźć w każdej instalacji wodnej. Ciśnienie w sieci wodociągowej jest często bardzo wysokie i ulega dużym wahaniom, co może wpłynąć negatywnie na pracę instalacji wewnętrznej. Reduktor ciśnienia zabezpiecza podgrzewacze oraz zasobniki c.w.u. Jest to produkt, który sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagane są niewielkie rozmiary oraz niski poziom hałasu. Reduktor ciśnienia możesz zainstalować w każdej pozycji poza tą, kiedy głowica jest skierowana w dół. Ciśnienie na wylocie może być regulowane i wynosi od 1 do 6 barów. Maksymalna temperatura pracy produktu to 40 stopni Celsjusza. Reduktor jest wykonany z mosiądzu, metodą kucia na gorąco. Produkt jest także chromowany, co zwiększa jego wytrzymałość.

    • Łatwy montaż
    • Dobry dostęp do pokrętła regulującego ciśnienie
    • Małe wymiary

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu8016615014204