Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Regulator temperatur DK System do pompy DK5000

Regulator temperatur DK System do pompy DK5000

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Regulator temperatury przeznaczony do pompy DK5000 pomoże Ci uzyskać i utrzymać stałą temperaturę w danym pomieszczeniu. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i odbywa się poprzez zamontowane pokrętło. Regulator ponadto ochroni Twoja pompę przed osadzaniem się na niej kamienia oraz zabezpieczy Twoją instalację grzewczą przed przegrzaniem.

   Cechy i zalety

    Regulator temperatury do pompy DK5000 jest przeznaczony do automatycznego włączania i wyłączania pompy w zależności od temperatury mierzonej na czujniku. Dzięki niemu w danym pomieszczeniu zawsze panować będzie wymagana przez Ciebie temperatura. Poprzez zastosowanie pokrętła, w łatwy sposób ustawisz optymalną temperaturę. Regulator dzięki funkcji: Comfort System będzie chronić Twoja pompę przed osadzaniem się kamienia, który mógłby spowodować jej uszkodzenie, a Ciebie narazić na poniesienie dodatkowych kosztów. Dodatkowo produkt posiada funkcję ochrony instalacji grzewczej – zarówno przed zamrożeniem, jak i przed przegrzaniem. Dzięki niemu Twój system grzewczy będzie dodatkowo chroniony przed nagłymi zmianami temperatur podczas okresu zimowego.

    • Zakres ustawiania temp: 10 - 90 °C; zakres odczytu temperatur: od - 9 °C do 99 °C

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5901292965426