icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Rękawice ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Ubrania ogrodowe

Strzałka w prawo

Rękawice ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice ogrodowe długie

Rękawice ogrodowe długie

39,98
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rękawice ogrodowe długie to praktyczna i wygodna osłona dłoni i przedramion w trakcie prac ogrodowych. Rękawice wykonano z elastycznego włókna syntetycznego, więc ochronią Twoje dłonie przed ukłuciami i podrażnieniami oraz chłodem. Produkt przyda się w trakcie prac porządkowych i gospodarczych. Sprawdź także inne narzędzia i akcesoria ogrodowe dostępne w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Każdy zapalony ogrodnik uwielbia spędzać czas wśród własnoręcznie pielęgnowanych roślin niezależnie od pory roku. Jeśli należysz do tego grona, wiesz zapewne, że o każdej porze roku ogród wymaga odpowiedniej troski. Prace przy przycinaniu roślin, przekopywaniu grządek, zbieraniu plonów lub porządkowaniu ogrodu na zimę dają satysfakcję, lecz zwykle grożą bolesnymi skaleczeniami i zadrapaniami. By uniknąć takich niedogodności, które uprzykrzają prace ogrodowe, warto zaopatrzyć się w rękawice ogrodowe dobrej jakości. Może zainteresują Cię dostępne w naszej ofercie rękawice wykonane z wytrzymałego elastycznego włókna syntetycznego. Dzięki długim mankietom rękawice ochronią Twoje dłonie i przedramiona od urazów i zabrudzenia w trakcie prac gospodarczych. Unikniesz także problemu marznących rąk w czasie jesiennych prac porządkowych. Rękawice mają ładny różowo-szary kolor. Sprawdź dostępność długich rękawic ogrodowych w najbliższym hipermarkecie Castorama.

    • Wytrzymałość
    • Długa rękawica
    • Walory estetyczne
    • Długi mankiet ochrania przed zabrudzeniem

    Specyfikacja techniczna

    NormaEN420
    Odporność na wodęBrak wodoszczelności
    KolorRóżowy, zielony
    MateriałSpandex
    Kod produktu5905620016514