icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rękawice ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Ubrania ogrodowe

Strzałka w prawo

Rękawice ogrodowe

Strzałka w prawo

Rękawice ogrodowe FLO Moro wzór C 20 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice ogrodowe FLO Moro wzór C 20 cm
3,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolorowe rękawice ogrodowe Moro z pewnością usprawnią wykonywanie prac ogrodowych oraz porządkowanie sadu czy podwórka. Odzież ochronna zabezpieczy Twoje dłonie przed zabrudzeniem, jak i chłodem. Wykonanie z poliuretanu sprawia, że produkt jest trwały i nie ulegnie rozdarciu. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele.

  Cechy i zalety

  Rękawice ogrodowe posiadają atrakcyjny, kwiatowy wzór, co pozwoli Ci zachęcić dziecko do pomocy w ogrodzie. Odzież ochronna sprawdzi się podczas wiosennych, jak i jesiennych prac porządkowych. Dzięki trwałemu materiałowi nie zabrudzisz swoich dłoni, przesadzając rośliny czy pieląc grządki czy klomb z kwiatami. Produkt sprawdzi się także podczas usuwania starych, suchych gałązek z drzew. Rękawiczki będą idealną ochroną dla dłoni podczas tworzenia dekoracji czy stroików z gałązek świerkowych. Odzież ochronna została wykonana z poliuretanu. Wykorzystany materiał cechuje się znakomitą odpornością na rozdarcie, jak i ścieranie. Ponadto jest zabezpieczony przed działaniem substancji ropopochodnych, jak paliwa czy oleje. Produkt jest wygodny w noszeniu, a dzięki ściągaczom rękawiczka nie zsunie się w trakcie pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniapara
   Długość produktu200mm
   KolorZielony, fioletowy, pomarańczowy, biały
   MateriałPoliuretan (PU)
   Kod produktu5906083741234