icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rękawice ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Ubrania ogrodowe

Strzałka w prawo

Rękawice ogrodowe

Strzałka w prawo

Rękawiczki ogrodowe Kaltmann light

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawiczki ogrodowe Kaltmann light
Strzałka w prawo
5,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

W każdym gospodarstwie domowym, a także w zakładzie pracy zastosowanie znajdą rękawiczki ogrodowe. Wykonane zostały z dzianiny oraz gumy, dzięki czemu gwarantują swobodę wykonywania obowiązków, a także chronią skórę przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy ubioru roboczego, np. nakolanniki, kurtki przeciwdeszczowe oraz kalosze.

  Cechy i zalety

  Rękawiczki ogrodowe są ważnym elementem każdego stroju roboczego. Zapewniają dłoniom dobre zabezpieczenie w trakcie pracy. Nadają się do zastosowania w zadaniach wymagających precyzji, ponieważ są na tyle cienkie, że zachowujesz w nich bardzo dobre czucie – możesz więc wykonywać wszelkie prace manualne. Całość została wykonana z dzianiny, dzięki czemu Twoje ruchy nie są ograniczone. Wewnętrzna strona rękawiczek pokryta została gumą, która dodatkowo chroni skórę dłoni przed zadrapaniem oraz ostrymi elementami. Rękawiczki warto zastosować w budownictwie, a także w rolnictwie oraz ogrodnictwie – świetnie chronią ręce przed zanieczyszczeniami, które później trudno domyć. Sprawdzają się także w transporcie, ponieważ gwarantują dobrą przyczepność rąk do przenoszonych materiałów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniapara
   KolorPomarańczowy, biały
   MateriałTkanina i guma
   Kod produktu5900950300593