Zobacz więcej Relingi kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Relingi kuchenne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Reling kuchenny 60 cm szary

Reling kuchenny 60 cm szary

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Reling kuchenny to niebywale praktyczny element wyposażenia kuchni. Dzięki niemu urządzisz funkcjonalne i ładne pomieszczenie. Przytwierdzane do ściany relingi mogą służyć jako wieszaki na ręczniki, możesz zawiesić na nich haczyki z kubkami, bądź dodatkowy stojak na przyprawy lub ociekasz do sztućców. Produkt dostępny jest w szarym kolorze, pasującym do większości kuchennych wnętrz.

   Cechy i zalety

    Reling kuchenny na nowo zdefiniował funkcjonalność i design współczesnych kuchni. Te przytwierdzane do ściany rurki są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Pozwalają aranżować wnętrze kuchni w pełni poręcznej, nawet jeśli ma ona mały metraż. Reling kuchenny zawiesić możesz na dowolnej wysokości i w dowolnym miejscu. Możesz użyć go do wydzielenie stref pracy (sucha, mokra) lub przy pomocy haczyków wyeksponować na nim kolekcję swoich ulubionych kubków. Relingi w kuchni na pewno pomagają w uporządkowaniu przestrzeni i przedmiotów. Możesz korzystać z nich, jak z wieszaków albo umieścić na nich inne, przystosowane do tego stojaki. Dzięki takiemu zastosowaniu reling kuchenny staje się elementem wielofunkcyjnym. O dużej atrakcyjności produktu świadczy też jego szary kolor, który łatwo wkomponować w inne wnętrza.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu600mm
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5908305611394