Zobacz więcej Podkłady pod panele i podłogi drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rolka korkowa Diall RTAC001 4 mm 5 x 0,5 m
Strzałka w prawo

Rolka korkowa Diall RTAC001 4 mm 5 x 0,5 m

118
/ szt.
47,20
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowiednio wykończona podłoga powinna zawierać w sobie izolację termiczną oraz akustyczną. Zabezpieczenie takie wykonasz za pomocą prezentowanej rolki. Korkowy element cechuje się doskonałą trwałością, więc będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Zamocujesz go za pomocą kleju, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. Alternatywne materiały - Korek jest pozyskiwany z dębu korkowego bez niszczenia drzew. Lasy z dębu korkowego wspierają faunę i florę oraz od wieków odgrywają ważną rolę w lokalnych społecznościach. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Posiadasz dwupiętrowy dom i gdy przebywasz w dolnej części budynku dokuczają Ci dobiegające z góry hałasy? Koniecznie zastosuj na podłodze rolkę o właściwościach izolacji akustycznej – element tłumi dźwięki kroków, zapewniając idealne warunki do spokojnego odpoczynku. Produkt jest szczególnie funkcjonalny, gdyż dodatkowo zapobiega przedostawaniu się przez powierzchnię chłodnego powietrza. Korkowa rolka cechuje się doskonałą żywotnością, dzięki czemu wykonanego za jej pomocą podłoża nie będziesz musiał często odnawiać. Zaplanowane prace z powodzeniem możesz przeprowadzić samodzielnie – produkt zamocujesz za pomocą kleju. Nie chcesz, aby przez Twoją podłogę przedostawały się dokuczliwe dźwięki oraz chłodne powietrze? Wypróbuj prezentowaną rolkę już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Długość (m)5m
     Szerokość (m)0.5m
     Grubość produktu4mm
     Waga produktu2.4kg
     Pokrycie2.5m²
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta15 lat​
     MateriałKorek
     Wartość R (opór cieplny)0.05m²K/W
     Kod produktu3663602884330