Zobacz więcej Podkłady pod panele i podłogi drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rolka korkowa Diall RTAC002 6 mm 5 x 0,5 m
Strzałka w prawo

Rolka korkowa Diall RTAC002 6 mm 5 x 0,5 m

178
/ szt.
71,20
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Funkcjonalna podłoga powinna posiadać odpowiednią izolację akustyczną oraz termiczną – powierzchnię taką stworzysz za pomocą prezentowanej tutaj rolki. Korkowy element jest wyjątkowo trwały, dlatego będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Produkt przeznaczony jest do zamocowania za pomocą kleju, więc zaplanowane prace możesz przeprowadzić samodzielnie. Alternatywne materiały - Korek jest pozyskiwany z dębu korkowego bez niszczenia drzew. Lasy z dębu korkowego wspierają faunę i florę oraz od wieków odgrywają ważną rolę w lokalnych społecznościach. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Twoje mieszkanie znajduje się nad piwnicą, przez co podłoga w domu stale jest zimna? Koniecznie wykończ powierzchnię za pomocą rolki posiadającej właściwości izolacji termicznej. Zadowoli Cię funkcjonalność prezentowanego modelu, ponieważ dodatkowo tłumi on hałasy. Będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas – korek to trwały materiał, dlatego podłoża nie będziesz musiał często wymieniać. Produkt przeznaczony jest do zamocowania za pomocą kleju – czynność nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi, zatem zaplanowane prace z powodzeniem możesz przeprowadzić własnoręcznie. Szukasz materiału posiadającego właściwości izolacji zarówno termicznej, jak też akustycznej? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz praktyczną rolkę korkową już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Długość (m)5m
     Szerokość (m)0.5m
     Grubość produktu6mm
     Waga produktu3.3kg
     Pokrycie2.5m²
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta15 lat​
     MateriałKorek
     Kod produktu3663602884347