Rolka włókniny Norton Q222 115 mm P80
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Rolka jest włóknista – charakteryzuje się bardzo elastycznym płótnem, dlatego pozwala na efektowne wykończenie i wyszlifowanie różnego rodzaju powierzchni i materiałów. Papier ścierny posiada uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu sprawdzi się w każdym warsztacie. Wyrób jest wydajny – kilkadziesiąt metrów z pewnością wystarczy na dokonanie niezbędnych napraw.
Cechy i zalety
Rolka znajdzie zastosowanie podczas prac wykończeniowych. Produkt z powodzeniem usprawni remont oraz renowację starych przedmiotów, ponieważ umożliwia precyzyjne wygładzanie i szlifowanie powierzchni. Papier ścierny zastosujesz przy pracy z różnymi materiałami, ponieważ posiada uniwersalne zastosowanie. Z jego pomocą sprawnie zlikwidujesz starą farbę , pozbędziesz się chropowatej powłoki oraz nadasz przedmiotom właściwy szlif. Dzięki temu papier ścierny usprawni pracę i pozwoli na fachowe wykończenie powierzchni. Rolka jest wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, ponieważ została wykonana z trwałego materiału – elektrokorundu. Dzięki temu skutecznie spełnia swoją funkcję i nie rozrywa podczas wykonywania niezbędnych czynności.
- Włóknina o bardzo dobrych parametrach technicznych
- Duża wytrzymałość
- Idealna do obróbki ręcznej i mechanicznej
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Rolka papieru ściernego |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Norton |
Długość produktu | 50000mm |
Gradacja | Gradacja 80 |
Materiał części ściernej | Tlenek glinu |
Materiał warstwy podkładowej | Płótno |
Przeznaczenie | Drewno, farby, lakiery, PCV, guma |
Kod EAN | 3663602240082 |